whatsapp
Acarkent

Acarkent Sitesi Beykoz’da özel Orman alanı içersinde 2.291.220 m2 alanda kurulmuş Türkiye’nin tek parsel üzerindeki en büyük villa projesi olup, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal ve Spor Alanlarından meydana gelmiştir. Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe mekanlara ve yaşam alanlarına sahip olmasına karşın Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne olan 5 dakikalık mesafesi ile de İstanbul’un tüm merkezlerine ulaşım kolaydır.

Boğazüstü Evleri Üç tepe ve iki vadiden oluşan Acarkent’in en yüksek tepesinde bulunan 5 blok halinde 80 modern daireden oluşan Boğazüstü Evleri’nde, mimarisinden kullanılan malzemenin kalitesine, çevre düzenlemesinden sahip olduğu altyapıya kadar çağdaş yaşamın tüm ayrıcalıklarını muhteşem boğaz manzarası ile yaşayacaksınız..
Acar Studio Acarkent’in sosyal yaşam alanları merkezinde ve Coliseum’un avantajları ile, depreme dayanıklı, 24 saat güvenlikli ve doğayla iç içe , 72 adet modern stüdyo daireden oluşmaktadır.
Acarlife Daireler Bahçe katı, normal kat ve çatı katı seçenekleri ile İster küçük isterseniz büyük metrekarelik daire seçenekleri, lüks dekorasyonu ile yaşama kapılarını açıyor.
Ticari Bilimler Genel ve özel ihtiyaçlarınızı Acarkent’in dışına çıkmadan da karşılayabilmeniz için bankadan cafeye, Organik gıdadan kırtasiyeye, aydınlatma armatürlerinden hediyelik eşyaya, eczaneden elektronik eşyaya, kuyumcudan terziye kadar birçok alışveriş ve hizmet birimleri yanıbaşınızda..
Sosyal Tesisler Coliseum, kent yaşamının karmaşasından sıkılan herkesin buluştuğu sinemadan spora, cafe ve restoranlardan fitness salonuna kadar her türlü spor, sağlık ve sosyal yaşam olanaklarına sahip bir “Yaşam Merkezi” dir. Coliseum, 48000 m2’lik açık ve kapalı alanıyla Avrupa’nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri. Coliseum tüm Acarkent’li sakinlerinin hizmetinde…
Site Hizmetleri

Acarkent kendi bünyesindeki hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırırken konfordan ve huzurdan vazgeçmeden kent hayatını eksiksiz yaşıyor…

Özel Sağlık Merkezi

Acarkent’te sağlık ihtiyaclarınıza karşılık verecek teknolojinin getirdikleriyle modern donanımlı Active24 özel sağlık merkezi yer almaktadır.

Acart Havuz

Hayal gücünüzü zorlayın ve bir havuz düşleyin. Acart Havuz, düşlediğiniz boyut ve şekillerdeki havuzunuzu size bir hafta içinde teslim ediyor. Üstelik önde gelen Fransız havuz markası Desjoyaux kalitesi ve farkıyla.

Acart Yeşil Dünya

Müstakil bahçenizi, kendinize özel bir şekilde düzenlemek istiyorsanız, Acart Yeşil Dünya hizmetinizde. Profesyonel peyzaj mimarlarının danışmanlığıyla bahçenizi bir cennete dönüştürebilirsiniz.

Akro Hizmet

Acarkent ile ilgili her tür yönetim, güvenlik, temizlik ve teknik servis hizmetlerini profesyonel kadrosuyla Acarkent’lilere sunan Akro Hizmet, sorunsuz bir kent yaşamı için hizmetinizde. Bir kentli her şeyden önce güvenlikte olmayı ister. Acarkent’liler kendilerini her an güvende hissediyorlar. Kenti, 5 ana giriş kapısının yer aldığı taş duvarlar çepeçevre sarıyor. Acarkent Özel Güvenlik Birimi 24 saat boyunca kesintisiz görev başında. Ayrıca her villa, isteğe bağlı olarak, Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı elektronik donanımla 24 saat izlenebiliyor.

Güvenlik

PTT (ADSL internet erişimi)

Veteriner

Sevimli dostlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Acarkent’in içinde bulunan Veteriner Kliniği sizlerin hizmetinde.

Eczane

Sağlık reçeteniz Acarkent’te, yanı başınızda. Acarkent Eczanesi, uzağa gitmenize gerek kalmadan, tam donanımlı olarak sağlık ihtiyaçlarınızı karşılıyor.