MESA Orman 2’de teslimler başladı!

İstanbul’un doğasıyla nefes aldıran ve zemini ile en güvenli noktalarından biri olan Beykoz Çubuklu’da bulunan, MESA Orman’ın yeni etabı MESA Orman 2’de yaşam başladı.
Doğaya ve sürdürülebilir yeşil yaşama saygı duyan az katlı ve yatay mimari mantığı ile inşa edilen Mesa Orman II, tasarım ve mimarisini içinde bulunduğu doğadan alırken, Mesa kalitesi ile güvenli bir yatırım olarak öne çıkıyor.
Mesa Orman II projesinde 163 dairenin teslimleri başladı. Projede, 129 ile 363 m2 arasında 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 5+1, 5+2, 6+1 ve 6.5+1 olmak üzere farklı daire tipleri yer alıyor. Özel tasarlanmış örnek daireler projeyi ziyaret edenlere Mesa Orman II yaşam fırsatını sunuyor.
Yürüyüş yollarının yanı sıra içerisinde bulunan parklar, bahçeler, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu ve basketbol sahası ile yaklaşık 1.288 m2’lik sosyal tesis alanı 7’den 70’e ailenin tüm fertlerine sağlıklı bir yaşam altyapısı sağlıyor.
Mesa Orman II projesi özel konumu sayesinde, Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile denizden; köprülere olan yakınlığı ile karadan her noktaya kolayca erişim imkânı sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 38 km, İstanbul Havalimanı’na ise 47 km uzaklıkta bulunan projede Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakikada, FSM Köprüsü’ne 10 dakikada, Levent, Maslak ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15 dakikada ulaşmanız mümkün.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak