Villavens.com - Acarkent ve Beykoz Konakları kiralama ve satışında uzmanlaşmış Emlak Ofisinin web sitesidir.

VillaVens
0 532 523 82 91 Villavens Facebook Villavens Instagram Villavens Pinterest

BEYKOZ ACARKENT’TE BAHAR KARNAVALI

Ekran Resmi 2017-05-15 13.31.07
Eklenme tarihi : 15.05.17 , 14:28

Beykoz Acarkent Mahallesinde baharın gelmesi ve havaların ısınmasının ardından ‘bahar karnavalı’ düzenlendi.
Özön Otomotiv’in ana sponsorluğunda düzenlenen Bahar karnavalında başta çocuklar olmak üzere Acarkentliler doyasıya eğlenerek baharın gelişini kutladı.

Acarkent Uğur Park’ta başlayarak Coliseum Meydanı’nda devam eden bahar karnavalında farklı stantlar açıldı. Yiyecek içecek stantları, kostümlü karakterler, Hint kınası ve dans gösterileri, çiçek atölyesi workshop, şişme oyunlar ve renk festivalinin yer aldığı karnavala Acarketliler yoğun ilgi gösterdi.

Acarlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Funda Acar ve Acarlar Şirketler Topluluğu Özel Kalem Müdiresi Şermin Zoralioğlu’nun da katıldığı Acarkent Bahar Karnavalı, birbirinden renkli anlara sahne oldu.

Sabahın erken saatlerinde Uğur Park’ta keman dinletisi eşliğinde kır kahvaltısıyla başlayan karnavalda mahalle sakinleri yer bulmakta zorlandı.

Coliseum Meydanında konser

Acarkent Bahar Karnavalı, öğleden sonraki bölümünde de konserlerle devam etti. Audi Özön Otomotiv, Coliseum ve Acarlar Şirketler Topluluğu işbirliğiyle Coliseum Meydanı’nda kurulan sahnede akşam saatlerine kadar yayınlanan canlı müziğe mahalle halkı eşlik etti.

Baharın bin bir renklerini sunan çiçekler, Hindistan’a özgü toz boyalarla renk festivali ve Hint dans gösterileri Acarkentli minik çocukları adeta büyüledi.

12.30-15.00 saatleri arasında devam eden etkinliğin ardından DJ Taner Öztürk sahne alarak performansını sergiledi. Karnavala katılan vatandaşları coşturan Öztürk’ün sahnede olduğu süre boyunca eğlence zirveye çıktı. Düzenlenen karnavala özellikle miniklerin ilgi göstermesi dikkat çekerken, DJ performansı sırasında Hint dans gösterileri ve renk festivali devam etti.

Sabahtan akşama kadar, 7’den 70’e, genç-yaşlı, erkek-kadın her kesimden insanın katılımıyla gerçekleştirilen karnavalın son performansını Ezgi Ayçe Band gerçekleştirdi. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalarak birbirinden eğlenceli, yerli ve yabancı birçok şarkıyı seslendirerek ortamı daha da hareketlendirdi.

Bol bol fotoğraf ve video kayıtlarının yapıldığı program akşam saatlerinde sona erdi.

kaynak:dostbeykoz.com

Etiketler : ,