Villavens.com - Acarkent ve Beykoz Konakları kiralama ve satışında uzmanlaşmış Emlak Ofisinin web sitesidir.

VillaVens
0 533 678 32 68 Villavens Facebook Villavens Instagram Villavens Pinterest

ACARKENT REZİDANS

Ekran Resmi 2020-04-01 00.08.34
Eklenme tarihi : 01.04.20 , 00:04

ACARKENT REZİDANS

Yapımına 1989 yılında başlanılan Acarkent Villaları aslında bir Doktorlar kooperatifi olarak kuruldu, sadece 25-30 müstakil villadan oluşuyordu.Bugünkü büyüklüğe ve hacmine başarılı iş adamı İsmet Acar sayesinde ulaşmıştır.Acarkent’in bugünkü popüler haline ulaşması 1999 depreminde sağlam zemin yapısın fark edilmesi ve içerisine kurulan iki adet Türkiye’nin en iyi özel okulları sayesindendir.
Çocuk sahibi olmak isteyen veya ikinci çocuğa sahip olmak isteyen ve onları bahçeli bir evde büyütmek isteyen beyaz yakalı ebeveynler, üst düzey yöneticiler ,sanayiciler arasında Acarkent hedeflenen yaşam merkezi haline dönüştü.10-15 yıl mutlulukla ,huzurla Acarkentte yaşayan ailelerin çocukları üniversite için yurtdışını tercih etmektedir. Bunun sonucunda da dört katlı müstakil villalarda anne baba ve yardımcılar yaşamlarını sürdürmek zorunda kaldılar.Bu durum onlar için fazla yorucu gelmeye başladı ve aynı metrekareleri tek katta sahip olma isteği doğdu.
Rezidans amacı ve kelime anlamı itibari ile; birçok ailenin hayatını kolaylaştıracak şekilde hizmetleri sağlayan 7/24 resepsiyon hizmeti ,sosyal olanaklar ve güvenlik olanaklarının üst seviyelerde olduğu otel konforundaki sosyal konut projesidir diyebiliriz.
Acarkent’te Sitesinde rezidans konforunu bünyesinde bulunduran seçenekler Acarblu ve Acarverde Rezidanstır.

Acarblu rezidansta yaşam olanakları; Blu Spa / Coliseum fitness / Restoran / Cafe Sinema odası / Cip lounge Parti Odaları / Business Odaları Blu room club / Çocuk parkı Evcil hayvan parkı / Yürüyüş pistiSeyir terasıdır.

Acarblu rezidans hizmetleri ise;

Concierge Hizmetleri:Kuru temizleme, lostra, ev temizlik hizmetleri, araç çağırma, yemek siparişi ve benzeri imkanlara dairenizden akıllı telefon ve tabletlerinizden ulaşarak evinizin keyfini çıkarabilirsiniz
Elektrik araç şarj istasyonu:Otopark katında elektrikli araçlar için şarj istasyonlu park alanları bulunmaktadır.
Valet ve araç yıkama hizmetleri:Araçlarınızı özel eğitimli şoförlere park ettirme ve yıkama hizmeti siz rezidans sahiplerine sunulmaktadır. Motosikletleriniz içinde park alanları oluşturulmuştur.
Depolama alanı hizmeti:Rezidans sakinlerine özel 5 ile 8 m2 arasında değişen depolama alanları tahsis edilmektedir.
Teknik servis hizmetleri:Hayatınızı kolaylaştırmak için konusunda uzman teknik servis ekibi 24 saat hizmet vermektedir.

Acarverde Rezidans şu anda yapım aşamasındadır.bittiğinde ise Acarblu Rezidans hizmetlerine ilave ek hizmetler ve sosyal imkanlarını siz kıymetli sakinlerine sunacaktır.

Villavens Gayrimenkul

OZAN YILMAZ