ACARKENT EMLAK DANIŞMANLIK

Acarkent’te son yıllarda profesyonel emlak danışmanlığı; kurumsal firmaların artması ve eğitimli danışmanların sahaya çıkması ile dahada güçlendi. Acarkent’te markalı ve markasız bir çok emlakçı / gayrimenkul danışmanları hizmet veriyor.

Acarkent’e ilgi arttıkça emlak işi yapanların sayısıda aynı hızda artış gösteriyor.
Acarkent’te yaklaşık 20 emlak firması 45’e yakın emlak danışmanı ile sıvacı, İnşaatçı güvenlik vs bu işe soyunan 60 kişi sayabilirim..

Alıcı ve satıcı adaylarına portföy danışmanlığı ve alıcı temsilciliği için rekabet artıyor. Kaliteli hizmet almak için dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle;

Alıcının önce ihtiyacını belirlemek ve bu ihtiyaca uygun mülkleri servis etmek. Servis verdiği evlerin hem fiyat hemde tüm özelliklerini bilmeli gayrimenkul danışmanı. Eğer böyle bir hizmet alacaksanız mutlaka çalışacağınız firmanın ya da emlak danışmanının Acarkent’teki geçmişini ve daha önce yaptığı işler hakkında referanslar almayı unutmayın.

Acarkent kapalı bir pazar olması sebebi ile burada yapılacak pazarlama çalışmalarınında kendine ait dinamikleri vardır.Örneğin Acarkent’te son iki yıldır fiyatlar TL olsada fiyatlama amerikan doları baz alınarak yapılır.

Profesyonel emlak danışmanından beklentimiz tecrübesi, dürüstlüğü ve iş bitiriciliği olmalı tabiki ;böyle ciddi bir yatırımda siz alıcılar enine boyuna araştırmanız gerekmektedir.

12 yıldır Acarkent Villalarında bir çok alım ve satım işlemi yapmış firma olan Villa/Vens Gayrimenkul size tecrübe, dürüstlük ve iş bitiriciliğiyle profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermeye hazır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak