Villavens.com - Acarkent ve Beykoz Konakları kiralama ve satışında uzmanlaşmış Emlak Ofisinin web sitesidir.

VillaVens
Villavens Facebook Villavens Twitter Villavens Google Plus Villavens Instagram Villavens Pinterest

Beykoz - Acarkent Rehberi

Ercan Saatçi Akademi
Adres : Acarlar Mahallesi, Beşe Sk. T-6, 34800 Beykoz/İstanbul
Telefon : 0545 675 75 75
Bilgi : Öğrencilerinin kişisel, sanatsal ve entellektüel gelişimlerini desteklemek, “vizyon” sahibi biriyle olmalarına yardım edebilmek amacıyla yola çıktı. Her biri kendi alanında isim yapmış, uzman eğitimcilerimiz ile birlikte, gözü sanattan başka bir şey görmeyen yediden yetmişe herkese “endüstrinin içinden” bir bakış açısı kazandırabilmek, ilgilendikleri bir branşta “mutlu” olarak öğrenmelerini sağlamak Ercan Saatçi Akademi’nin kuruluş felsefesini oluşturdu. Müzikten tiyatroya, resimden fotoğrafa onlarca farklı disiplini, bireylerin potansiyellerine göre kişiselleştirmiş öğretim teknikleriyle tek bir çatı altında derleyen Ercan Saatçi Akademi, yerleşkesiyle de öğrencilerin zaman geçirmekten büyük keyif alacakları, sıradan “kurs”lardan farklı ve özgün bir ortam sunuyor.
ACARKENT DENİZDEN BALIK
Adres : Acarlar Mh. 9. Cd. T-15 Beykoz / İSTANBUL
Telefon : 0216 485 94 85
Bilgi : ACARKENT BALIK RESTAURANTI
MİA MENSA ACARKENT
Adres : Acarlar Mahallesi, 9.Cadde, Acarkent Sitesi Arda İş Merkezi, No 5/B2, Beykoz, İstanbul
Telefon : 0216 4859101 , 0216 4859102
Bilgi : Acarkent icerisinde yeni acilan mia mensa site sakinlerininin özlem duydugu kaliteli mekan ihtiyacini karşılıyor.
KOKOCU KOKOREÇ ACARKENT
Adres : İstanbul Caddesi, Acarkent D3 kapısı karşısı, Beykoz - İstanbul.
Telefon : 0(216) 485 4 485
Bilgi : Acarkent , Beykoz Konakları ve çevre bölgelere hizmet veren acil kokoreç hattı
ELİT HAVUZCULUK ACARKENT
Adres : Fatih Sultan Mehmet Cad. No:75 Acar Kent - Beykoz / İstanbul
Telefon : 0 216 485 4922,0 533 741 0108
Bilgi : Elit Havuzculuk; Yüzme havuzu ve sauna ile buhar odası sektöründe 13 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız, uzman kadrosu ile yüzlerce havuzu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde kullanıcılarına sunmuş ve aynı kalitede faliyet göstermektedir. Firmamız her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, fiskiye ve su oyunları, sauna ve buhar odaları, yapımı, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple yada ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz havuzlar yapımına devam etmektedir.
FİT İN TİME ACARKENT
Adres : Acarlar mahallesi 9.Cadde Arda is merkezi Kat:1 No:7 Beykoz İstanbul
Telefon : 0 (0216) 485 0135
Bilgi : Fit in Time mucizesi artık Acarkent'te...haftada sadece 1 defa ve 25 dakikalık egzersiz yaparak cok daha FIT olun.
ACARKENT GİZ ART GALLERY
Adres : Acarkent 3.Cadde T29 No:9 Acarkent / İstanbul
Telefon : 0 216 485 62 50
ACARKENT GURME DÜNYASI
Adres : ACARKENT ACARSİZE BİNASI.
Telefon : 0 216 485 01 32-33,05336538010
Bilgi :
ACARKENT JOLLY TOURS
Adres : Acarlar Mah. Acarkent Sitesi 9.Cadde İdari Hizmetler Binası Beykoz, İstanbul [email protected]
Telefon : 0 216 485 49 50
Bilgi : Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Jolly Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly Tur 3500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikaları ile belgeleyen Jolly Tur’da, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Üstelik Jolly M.I.C.E. ve Jolly Business farkıyla artık kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir. Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Jolly Tur ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır. 29 yıllık tecrübemizle… Genç ve dinamik kadromuzla… Müşterilerimize verdiğimiz değerle… Tüm Seyahatlerinizde Emin Ellerdesiniz…
GARAGE ACARKENT
Adres : Acarlar Mah. 8.Cadde No-3 T-21 Acarkent BEYKOZ / İSTANBUL Telefon E-posta:[email protected]
Telefon : 444 7 059 Fax :0216 485 49 86
Bilgi :
Google+