Hakkımızda

Biz Kimiz

    Villavens beş yıldır, Acarkent / Beykoz konakları bölgesinde edindiği tecrübeyi, güçlü portfolyosu ve güvenilir referanslarıyla, siz değerli müşterileriyle paylaşmayı hedefliyor.
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken; size, yeni yaşam alanları bulmaktan yaşam standardı temin etmeye kadar, her türlü insani ihtiyaçlarınıza cevap verecek yenilikçi bir bakışla iş başındadır.

    Gerek yatırımlarınızda gerekse ailenizle gönül rahatlığıyla oturduğunuz evinizde, huzur ve güven içinde olmak istiyorsanız, sizi de bir kahve içmeye bekleriz.


Ekibimiz İle Tanışın

Saadet Saadet
Gayrimenkul Danışmanı Asistanı
Saadet Saadet
Gayrimenkul Danışmanı Asistanı

“Selam ben Saadet Yeşilırmak.  5 yıl okul öncesi öğretmenliği yaptıktan sonra pandemi ile beraber sektör değişikliğine karar verdim. 1 yıldır Beykoz-Acarkent gayrimenkul danışmanı asistanlığı yapmaktayım.

Merve Çevik
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı
Merve Çevik
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

“Selam ben Merve Çevik. Harita Mühendisi ve gayrimenkul değerleme uzmanı olarak yaklaşık 5 sene çalıştıktan sonra, İstanbul, Beykoz ilçesindeki Acarkent Villalarında, 5 yıldır uzman gayrimenkul danışmanıyım.

Yasemin Halvaşi
Gayrimenkul Danışmanı
Yasemin Halvaşi
Gayrimenkul Danışmanı

“Selam ben Yasemin Halvaşi. İş hayatına 2000 yılında Acarlar Şirketler Topluluğu bünyesinde lüks konut uzmanı olarak başladım. 15 yıl aynı firmada ve farklı projelerde çalıştıktan sonra uzmanlık bölgem olan Beykoz-Acarkent'te 10 yılı aşkın süredir Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaktayım.

Compare listings

Karşılaştırmak